KYOCERA AVX SR201C473KAR
Cap Ceramic 0.047uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
Newark
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-40.51%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
16,484
Authorized Distributors
6
Capacitance
47 nF
47 nF
47 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm