KYOCERA AVX SR151C102KAA
Capacitor, Ceramic; 1000pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-10%; X7R; 0.1In.T; 0.15In.L
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet8 페이지18년 전
Newark
Future Electronics
Garrett
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
35,968
Authorized Distributors
2
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
3.81 mm
3.81 mm
3.81 mm