KYOCERA AVX ML03V11R2BAT2A
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, Hi-Qr, ML Series, 1.2 pF, 0.1pF, 250 V, 0603 [1608 Metric]
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Yageo GroupCBR06C129CAGAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2pF C0G 0603 0.25pF
Yageo GroupCBR06C129BAGAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2pF C0G 0603 0.1pF