KYOCERA AVX ML03V11R1BAT2A
Cap Ceramic 1.1pF 250V 0±30ppm/C 0.1pF Flat With Concave 0603 125°C T/R
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2024-10-01
LTD Date2024-10-01
관련 부품
Cap Ceramic 1.1pF 250V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R