KYOCERA AVX MD011C103KAB
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
Farnell
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.18%