KYOCERA AVX 18125C684KAT4A
1812 680 nF 50 V ±10% Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.89%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
29,196
Authorized Distributors
6
Capacitance
680 nF
680 nF
680 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1812
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.78 mm
1.78 mm
1.78 mm
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 680nF 10% 15% ppm/C