KYOCERA AVX 08053A101FAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0805 1%
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.25%