Knowles 0805Y1000220JCT
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 22pF 100V 5% C0G
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Master Electronics
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+66.28%