Yageo Group C0805C220J1GACAUTO
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125C Extreme Low ESR Automotive T/R
IHS
Datasheet18 페이지2년 전
Upverter
Farnell
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.78%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
대체 부품
Price @ 1000
Stock
35,281
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %