Yageo Group T520A226M006ATE090
Cap Tant Solid 22uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 0.09 Ohm 105°C T/R
element14 APAC
Newark
3개월간의 트렌드:
-50.80%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
SnapEDA
풋프린트
Stock
91,417
Capacitance
22 µF
22 µF
22 µF
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
6.3 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 mΩ
100 mΩ
100 mΩ
Leakage Current
13.86 µA
13.86 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
8 %