Yageo Group C322C223K1R5TA7301
Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125C T/R
Farnell
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-55.10%
Stock
42,321
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Through Hole
PCB, Through Hole
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
6.6 mm
6.6 mm