Yageo Group C317C223K5R5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Farnell
Newark
TME
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+60.70%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
46,284
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC323C223K5R5TA
Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125C T/R