Yageo Group C322C102J1G5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+54.37%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
41,118
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC315C102J1G5HA
Yageo GroupC317C102J1G5HA
Yageo GroupC320C102J5G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk