KYOCERA AVX SA105A102JAR
±5% 50V 1nF C0G Plugin, D2.5xL4.3mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Amar Radio Corporation
Datasheet4 페이지4년 전
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.31%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginEl Salvador, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-09-01
LTD Date2025-01-01
관련 부품
Yageo GroupC410C102J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G 5%