Yageo Group C315C103M5U5TA7303
Dipped CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 10nF 20% -56/+22% ppm/C
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
32,701
Authorized Distributors
3
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Dielectric
Z5U
Z5U
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
3.14 mm
3.14 mm
3.14 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC322C103M5U5TA
Cap Ceramic 0.01uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C Bulk