Yageo Group C1825X104KDRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.1uF X7R 1825 10% Flex Soft
IHS
Datasheet24 페이지2년 전
Datasheet22 페이지7년 전
Newark
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-29.23%
Stock
97,646
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
1 kV
Tolerance
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
2.5 mm