Yageo Group C1825C104KCRACTU
1825 C 100NF Ceramic Multilayer Capacitor, 500V DC, +125C, X7R Dielectric, +/-10%
IHS
Datasheet24 페이지2년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+191%