Vishay VJ1825Y104KBBAT4X
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1825
IHS
Datasheet15 페이지4년 전
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.12%