Yageo Group C1210C472K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF X7R 1210 10%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.46%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Stock
1,808
Authorized Distributors
6
Capacitance
4.7 nF
4.7 nF
4.7 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %