Yageo Group C1206C474J5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Datasheet4 페이지0년 전
Upverter
Master Electronics
Farnell
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.21%