Yageo Group C0805C220KBRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 22pF X7R 0805 10%
IHS
Datasheet24 페이지2년 전
Datasheet20 페이지14년 전
Newark
Farnell
Electro Sonic
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.09%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 22pF X7R 0603 10% AEC-Q200