Yageo Group C0603C102J3RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF 0603 X7R 5% AEC-Q200
IHS
Datasheet26 페이지2년 전
Upverter
Electro Sonic
Farnell
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.17%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
Stock
32,634
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %