Knowles 2450BL15K100E
BALUN, WIFI, 2.45GHZ; Impedance - Unbalanced / Balanced: 50ohm to 100ohm; Insertion Loss: 1dB; Balun Case Style: 0805...
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지22년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
6,605
Authorized Distributors
1
Frequency
Max Frequency
2.5 GHz
2.5 GHz
Max Power Dissipation
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
Case/Package
0805
Packaging
Tape & Reel
Tape and Reel
Max Supply Current
Operating Supply Current
Operating Supply Voltage
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2003-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
BALUN, WIFI, 2.45GHZ; Impedance - Unbalanced / Balanced:50ohm to 100ohm; Insertion Loss:1dB; Balun Case Style:0805 (2012 metric)
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
RF Transformer, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Balun; Impedance:50ohm; Insertion Loss Max:1dB; Operating Frequency Max:2500MHz; Operating Frequency Min:2400MHz; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Package/Case:0805; Return Loss:9.5dB ;RoHS Compliant: Yes