Knowles 2450BL15B100E
High Frequency Ceramic Solutions | BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지12년 전
Upverter
Newark
Farnell
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.73%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
6,605
Authorized Distributors
3
Frequency
Max Frequency
2.5 GHz
2.5 GHz
Max Power Dissipation
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
Case/Package
0805
Packaging
Tape and Reel
Tape & Reel
Max Supply Current
Operating Supply Current
Operating Supply Voltage
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2014-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
BALUN, 2.45GHZ; Balun Mounting: SMD; Frequency Min: 2.4GHz; Frequency Max: 2.5GHz; Impedance - Unbalanced / Balanced: 50ohm, 100ohm; Insertion Loss: 1dB; Balun Case Style: 0805; Phase Difference: 180° ± 10°; Product Range: -; SV
Balun, 2.45Ghz, 50/100 Ohm, 805; Montaje De Balun:Montaje Superficial (Smd); Frecuencia Mínima:2.4Ghz; Frecuencia Máxima:2.5Ghz; Impedancia - No Equilibrada/Equilibrada:50Ohm, 100Ohm; Pérdida De Inserción:1Db; Tipo De Balun:0805 |Johanson Technology 2450BL15B100E