Littelfuse IXXK100N60C3H1
Planar Series - 600V - 1200V XPT™ (eXtreme-light Punch Through) IGBTs, TO-264, RoHS
IHS
Datasheet8 페이지13년 전
Datasheet7 페이지13년 전
3개월간의 트렌드:
+5.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
SGL50N60RUFD Series 600 V 80 A Flange Mount Short Circuit Rated IGBT -TO-264
SGL160N60UFD Series 600 V 160 A Flange Mount Ultra-Fast IGBT -TO-264
IGBT 1000V 60A 180W TO264 / Trans IGBT Chip N-CH 1000V 60A 180000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 64A 357000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
설명
Littelfuse SCT
Insulated Gate Bipolar Transistor, 170A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, TO-264AA
IGBT Transistors XPT IGBT C3-Class 600V/170Amp CoPacked
Disc Igbt Xpt-Genx3 To-264(3) / Tube
TRANSISTOR, IGBT, 600V, 170A, TO-264;