Infineon BSC029N025SG
Trans MOSFET N-CH 25V 100A 8-Pin TDSON
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-08-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Power MOSFET 25 V, 124 A, Single N-Channel
25V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a PQFN 5 x 6 B package, PG-TDSON-8, RoHS
30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a 5mm X 6mm PQFN package, PQFN 5X6 8L, RoHS
N-Channel 30 V 2.5 mO 74 nC 36 nC Surface Mount OptiMOS Power Mosfet - TDSON-8
NXP SemiconductorsPSMN1R9-25YLC,115
Power Field-Effect Transistor, 100A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
NXP SemiconductorsPSMN3R2-25YLC,115
설명
Power Field-Effect Transistor, 24A I(D), 25V, 0.0045ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET