Diodes Inc. DZ23C3V6-7-F
DZ23C3V6 Series 3.6 V 300 mW Dual Zener Diode Surface Mount - SOT-23
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
Diodes Inc SCT
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.03%