Diodes Inc. AZ23C7V5-7-F
AZ23C7V5 Series 7.5 V 300 mW Dual Zener Diode Surface Mount - SOT-23
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
Diodes Inc SCT
element14 APAC
TME
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+165%
Stock
1
Zener Voltage
7.5 V
7.5 V
Tolerance
5 %
5 %
Power Dissipation
300 mW
300 mW
Impedance
7 Ω
7 Ω