Diodes Inc. AZ23C4V7-7-F
AZ32C4V7 Series 300 mW 4.7 V Dual Surface Mount Zener Diode - SOT-23
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet7 페이지4년 전
Datasheet5 페이지13년 전
element14 APAC
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-90.14%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Zener Voltage
4.7 V
4.7 V
4.7 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Dissipation
300 mW
300 mW
300 mW
Impedance
78 Ω
78 Ω
78 Ω
Max Reverse Leakage Current
Forward Voltage
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 5muA @ 2V 225mW 4.7V