Infineon CY7C1315BV18-250BZXC
SRAM Chip Sync Dual 1.8V 18M-Bit 512K x 36 0.45ns 165-Pin FBGA
IHS
Datasheet30 페이지22년 전
Verical
DigiKey
SHENGYU ELECTRONICS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
52,830
Authorized Distributors
1
Case/Package
FBGA
FBGA
Number of Pins
165
Memory Type
QDR, RAM, SRAM
QDR, RAM, SRAM
Density
18 Mb
18 Mb
Address Bus Width
34 b
19 b
Access Time
450 ps
450 ps
Frequency
250 MHz
250 MHz
Min Supply Voltage
1.7 V
1.7 V
Max Supply Voltage
1.9 V
1.9 V