Cornell Dubilier 381LX332M050J022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 50V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Datasheet11 페이지3년 전
Datasheet11 페이지6년 전
New Yorker Electronics
Sager Electronics
Newark
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.97%
Stock
26,145
Capacitance
3.3 mF
3.3 mF
3.3 mF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 mΩ
Ripple Current
2 A
2 A
2 A
Height - Seated (Max)
29.9974 mm
32.004 mm
32.004 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicECOS1HA332CA
Cap Aluminum 3300uF 50V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.07 Ohm 2000mA 3000h 105°C Bulk
Cornell DubilierSLP332M050C3P3
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, CAP 3300UF, TOL20%, SNAP IN, 50V, 25X30
Cornell DubilierSLP332M063E3P3
CAPACITOR;ALUMINUM ELECTROLYTIC;CAP 3300UF;TOL20%;SNAP IN;VOL-RTG 63V;30X30
NichiconLGU1J332MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 63V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Cornell DubilierSLPX332M050A3P3
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.141 Ohm 2410mA 3000h 85C
KYOCERA AVXLGU1H332MELA
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 2000mA 3000h 105C Bulk
설명
381LX Series 3300 uF 50 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.07 Ohm 2A 3000h 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 50V 3300UF SNAP 105C | Cornell-Dubilier 381LX332M050J022
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 3300UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 3300UF, 50V; Capacitance:3300µF; Voltage(DC):50V; Voltage(AC):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3300Uf, 50V; Rango De Producto:Serie 381Lx; Capacidad:3300Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:25Mm; Resistencia Esr:0.07Ohm; Altura:30Mm; Espaciado De Cable:10Mm |Cornell Dubilier 381LX332M050J022