Cornell Dubilier SLP332M050C3P3
Capacitor, Aluminum Electrolytic, Cap 3300UF, TOL20%, Snap in, 50V, 25X30
Sager Electronics
element14 APAC
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+18.02%
Stock
28,659
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 mF
3.3 mF
3.3 mF
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
141 mΩ
Ripple Current
2 A
2 A
2 A
Height - Seated (Max)
29.9974 mm
32.004 mm
32.004 mm
관련 부품
Cornell DubilierSLPX332M050A3P3
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.141 Ohm 2410mA 3000h 85C
Cornell DubilierSLP332M063E3P3
CAPACITOR;ALUMINUM ELECTROLYTIC;CAP 3300UF;TOL20%;SNAP IN;VOL-RTG 63V;30X30
Cornell DubilierSLPX332M050C1P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V 20% 85C
NichiconLGU1J332MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 63V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
NichiconLGU1J332MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 63V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
PanasonicECOS1HA332CA
Cap Aluminum 3300uF 50V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.07 Ohm 2000mA 3000h 105°C Bulk
설명
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V 20% 105C
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLP0712TE (750W) 50V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.141 Ohm 2A 3000h 105C
CAP, 3300µF, 50V, ALU ELEC, SNAP IN; Capacitance: 3300µF; Voltage Rating: 50V; Product Range: SLP Series; Lifetime @ Temperature: 3000 hours @ 105°C; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacit; Available until stocks are exhausted
Aluminum Electrolytic Capacitor 3300Uf, 50V, 20%, Snap-In; Capacitance:3300Μf; Voltage(Dc):50V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:3000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier SLP332M050C3P3