Coilcraft 1008CS-222XGLB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지8년 전
Datasheet2 페이지14년 전
Coilcraft Direct
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor RF Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 2.8Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 10Q-Factor Ferrite 100mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
설명
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 2.2UH, 2%, 160MHZ, RF, SMD; Inductance: 2.2µH; Product Range: 1008CS Series; DC Current Rating: 280mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available