Coilcraft 0603LS-222XGLB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Farnell0603LS-222XGLB05Cut Tape
15h
Abacus Technologies0603LS-222XGLB0
7h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Upverter
Newark
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2005-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
관련 부품
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Inductor RF Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 2.8Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Ind Chip Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 10Q-Factor Ferrite 100mA 0805 T/R
설명
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, RF, 2.2UH, 2%, 68MHZ, SMD
INDUCTOR, 2.2UH, 2%, 68MHZ, RF, SMD; Inductance: 2.2µH; Product Range: 0603LS Series; DC Current Rating: 320mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.2ohm; Ind