Coilcraft 0805CS-111XGLC
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
3,909
Inductance
110 nH
110 nH
Tolerance
2 %
2 %
DC Resistance (DCR)
480 mΩ
480 mΩ
Test Frequency
150 MHz
150 MHz
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
설명
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0805CS Series, 110 nH, 2%, 0805 [2012 Metric] RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 1.1GHz 480mOhm 110nH
INDUCTOR CHIP 110NH 2% 0805 SMD
INDUCTOR, 110NH, 2%, 1.1GHZ, RF, SMD; Inductance: 110nH; Product Range: 0805CS Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available