Coilcraft 0805CS-111XGLB
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Classic Components0805CS-111XGLB250
2d
데이터시트 및 문서
Stock
250
Authorized Distributors
0
Inductance
110 nH
110 nH
110 nH
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Current Rating
400 mA
DC Resistance (DCR)
480 mΩ
480 mΩ
480 mΩ
Test Frequency
150 MHz
150 MHz
150 MHz
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Singapore, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-01
LTD Date2021-03-01
관련 부품
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
설명
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 110NH, 2%, 1.1GHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 110NH, 2%, 1.1GHZ, SMD; Product Range:AEC-Q200 0805CS Series; Inductance:110nH; Inductance Tolerance: 2%; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Self Resonant Frequency Min:1.1GHz; DC Resistance Max:0.48ohm; ;RoHS Compliant: Yes