Bourns 3329H-1-501LF
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Electro Sonic
Newark
Burklin Elektronik
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.57%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
24,577
Authorized Distributors
6
Resistance
500 Ω
500 Ω
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Termination
Pin
Pin
Number of Turns
1
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Cermet
Cermet
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C