Abracon ASDMB-25.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 25MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
-51.83%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
Frequency
25 MHz
25 MHz
25 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 25MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
설명
MEMS Oscillator, Ultra-miniature, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V
CRYSTAL, MEMS CLOCK OSCILLATOR, 25.0000MHZ LVCMOS, 2.5X2.0X0.85MM, ASDMB SERIE
MEMS OSCILLATOR, 25MHZ, SMD, 2.5MM X 2MM; Frequency Nom: 25MHz; Oscillator Case: SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -: 10ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASDMB Series; Oscillator Output Compat