Abracon AISM-1210-101K-T
Inductor Chip Molded Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor 40mA 10Ohm DCR 1210 T/R
IHS
Datasheet3 페이지18년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.01%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210