TDK NLFV25T-101K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 40mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet6 페이지7년 전
TME
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.33%