Vishay T55V227M6R3C0018
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC V CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343-20 0.018 Ohm 125C T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet27ページ2年前
Farnell
JRH Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
Stock
16,286
Capacitance
220 µF
220 µF
220 µF
Case/Package
2917
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
6.3 V
Tolerance
ESR (Equivalent Series Resistance)
18 mΩ
15 mΩ
15 mΩ
Leakage Current
138.6 µA
138.6 µA
Dissipation Factor
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2917
T55 Series 2917 220 uF ±20 % 6.3 V Surface Mount Tantalum Polymer Chip Capacitor
220¦ÌF ¡À20% 6.3V 18m¦¸@ 100kHz 2917 7.3mm*4.3mm*2mm