Vishay MBB02070C3092FC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 30900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ7年前
Future Electronics
代替部品
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Resistance
30.9 kΩ
30.9 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 30900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 33000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 29.4kOhm 0.6W
TE Connectivity / AMP1622433-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 30100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622441-1
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 33.2 Kohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 30900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Metal Film 30.9kOhm 1% 2/5W ±50ppm/K Conformal Axial Box
RES 30.9K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% C1 30K9