Vishay MBB02070C3092FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 30900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
MBB/SMA 0207-50 1% CT 30K9
30.9K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm