Vishay 199D475X9010A1V1
Capacitor, Tantalum; 4.7uF; 199D Series; Radial; Case A; +/-10%; 10V; 13VDC; 0.1In.; 0.5
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ3年前
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
9,628
Authorized Distributors
6
Capacitance
4.7 µF
4.7 µF
Mount
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Leakage Current
500 nA
500 nA
Dissipation Factor
6 %