TXC BB-150.000MBE-T
Oscillator XO 150MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ10年前
TXC SCT
Factory Futures
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
CTS ComponentsCB3LV-3I-150M0000
Oscillator XO 150MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-156M2500
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-160M0000
SMD Crystal Oscillator 160MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
説明
LVPECL Output Clock Oscillator, 150MHz Nom
OSCILLATOR, 150MHZ, 7 X 5MM, LVPECL
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
OSCILLATOR, LVPECL, 150MHZ, SMD; Frequency:150MHz; Supply Voltage Min:2.5V; Supply Voltage Max:3.3V; Oscillator Mounting:SMD; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Frequency Tolerance:-; No. of Pins:6
Oscillator, 150Mhz, 7 X 5Mm, Lvpecl; Frequency Nom:150Mhz; Frequency Stability +/-:50Ppm; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Bb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:150Mhz Rohs Compliant: Yes |Txc BB-150.000MBE-T