CTS Components CB3LV-3I-150M0000
Oscillator Xo 150MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet6ページ6年前
_legacy Avnet
関連部品
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Silicon Lab510ABA156M250AAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Silicon Lab511ABA155M520AAG
SMD Crystal Oscillator 155.52MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
ECS InternationalECX-P37BN-150.000
Oscillator XO 150MHz ±50ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin CSMD Bulk
Oscillator XO ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
FIXED FREQUENCY DIFFERENTIAL OSCILLATOR, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 150MHZ, OE, LVDS, SMD
説明
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS