TXC BB-156.250MBE-T
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ10年前
TXC SCT
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-156M2500
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 166MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator XO 150MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-160M0000
SMD Crystal Oscillator 160MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
説明
LVPECL Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
OSCILLATOR, LVPECL, 156.25MHZ, SMD; Frequency: 156.25MHz; Supply Voltage Min: 2.5V; Supply Voltage Max: 3.3V; Oscillator Mounting: SMD; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Frequency Tolerance: -; No. of Pins: 6
Oscillator, 156.25Mhz, 7 X 5Mm, Lvpecl; Frequency Nom:156.25Mhz; Frequency Stability +/-:50Ppm; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Bb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:156.25Mhz Rohs Compliant: Yes |Txc BB-156.250MBE-T