TE Connectivity KRPA-14DG-48
10MS 15MS 10A 240V@AC 48V 3 Form C (3PDT-NO, Nc) 1.8K¦¸ 26.7MA 240V , 35.71MM*35.71MM*50.8MM
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
element14 APAC
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
+28.20%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE ConnectivityKUP-14D15-48
Electromechanical Relay 3PDT 10A 48VDC 1.8KOhm Plain Case
TE Connectivity2-1393118-8
KUP Series Panel Plug-In Relay 3PDT 10A 48VDC 1800Ohm Quick Connect Panel Mount