TE Connectivity KUP-14D15-48
Electromechanical Relay 3PDT 10A 48VDC 1.8KOhm Plain Case
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
-63.82%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2008-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE Connectivity3-1393118-5
KUP Series Panel Plug-In Relay 3PDT 10A 48VDC 1800Ohm Quick Connect Panel Mount
TE Connectivity7-1393091-1
General Purpose Relays 3PDT 10A 48VDC POWER MULTIMODE RELAY