TDK NLFV32T-220K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 120mA 1210 Blister Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-19.32%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
TAIYO YUDENLBC2012T220K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.13A 4.81Ohm DCR 0805 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 105mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.105A 1.2Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENLB2518T220K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.115A 0.65Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.11A 3.7Ohm DCR 1210 T/R
説明
Avnet Japan
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.12A 0.48Ohm DCR 1210 T/R
Fixed Inductor 1210 22µH ±10% 120mA 480mΩ - -
INDUCTOR, 22UH, 0.12A, 1210, SHIELDED; Inductance: 22µH; Product Range: NLFV Series; DC Current Rating: 120mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Shielded; DC Resistance Max: 0.4ohm; Inductance Tolerance: ± 10%; Self Resonant Frequency Min: 21MHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 1210 [3225 Metric]